Pomoc

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące korzystania z serwisu Sale-24h.pl a także na temat bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu oraz zawierania transakcji.

Rejestracja

Logowanie

Reguły serwisu

Kupowanie

Sprzedawanie

 • Cennik serwisu
  • Tekst

   Prowizja od sprzedaży naliczana jest każdorazowo w chwili przybicia lub skorzystania przez Kupującego z opcji Kup Teraz w niżej wymienionych kategoriach.

   Wysokość prowizji zależy od ceny końcowej, tj. ustalonej w trakcie Transakcji ceny, jaką Kupujący powinien zapłacić za Towar (nie uwzględniając kosztów związanych z dostarczeniem Towaru).

   Prowizja od sprzedaży Towaru w kategoriach : części samochodowe, części motocyklowe, części do maszyn rolniczych, przyczepy, produkty rolne, części do innych pojazdów, opony, sport i podkategorie, rozrywka i podkategorie, elektronika i podkategorie, dla dziecka i podkategorie, moda i podkategorie, hobby kolekcję, antyki i podkategorie, dom i ogród oraz podkategorie wynosi :

   Cena końcowa za 1 sztukę Towaru Prowizja od sprzedaży
   do 100,00 zł 4% ceny końcowej
   100,01 - 1.000,00 zł 3% kwoty powyżej 100,00 zł
   1.000,01 - 5.000,00 zł 2 % kwoty powyżej 1.000,00 zł
   powyżej 5.000,00 zł 1 % kwoty powyżej 5.000,00 zł

   Prowizja od towarów w kategoriach i podkategoriach niżej wymienionych nie będzie naliczana : samochody osobowe , motocykle , samochody dostawcze i ciężarowe , maszyny rolnicze , maszyny budowlane , ciągniki, pojazdy inne, praca, nieruchomości , usługi .


    

Panel użytkownika