Polityka Prywatności

Polityka prywatności i ochrony danych osobowych

Właściciel serwisu www.sale-24h.pl respektuje i szanuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych Użytkowników.

Właściciel serwisu www.sale-24h.pl dokłada wszelkich starań aby zapewnić odpowiedni poziom ochrony danych użytkowników.

Dane użytkowników są chronione w sposób zapewniający ich ochronę przed dostępem osób trzecich.

Właściciel serwisu www.sale-24h.pl zbiera dane podawane przez Użytkowników podczas kontaktu z pracownikami www.sale-24h.pl.

Dane użytkowników są wykorzystywane w celach:

handlowych – w celu realizacji zlecenia. Na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje o przebiegu procesu zamówienia.
marketingowych - na podany adres email użytkownik będzie otrzymywał informacje handlowe, informacje o nowościach w serwisie lub nowościach handlowych, inne informacje o charakterze reklamowym, promocyjnym, oferty handlowe - wysyłane cyklicznie. Jeżeli wyrazi na to dodatkową zgodę.
Kontaktu ze strony pracowników www.sale-24h.pl.

Dane użytkowników nie są przekazywane innym firmom. Wyjątkiem od tej reguły jest przekazywanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia/zlecenia, umowy do podmiotów świadczących usługi transportowe (np. firmy kurierskie, poczta polska).

Właściciel serwisu www.sale-24h.pl może kontaktować się z użytkownikiem mailowo, telefonicznie lub listownie m.in. celem weryfikacji danych adresowych - koniecznych do realizacji umowy.

Użytkownik ma prawo wglądu i edycji swoich danych osobowych, jak również prawo do ich usunięcia.
Może to zrobić poprzez kontakt z właścicielem serwisu www.sale-24h.pl pod nr tel.  888 905 905 oraz pod adresem e-mail: biuro@sale-24h.pl.

Dane są przetwarzane w zgodzie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).