Szukanie zaawansowane

Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel (9814)

Cena: 139,00 zł/szt.
Dostępna ilość: 17 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 69 dni (pią 27 mar 2020 05:00:52) Sprzedający: test (0) Konto firmowe
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
TARNÓW (Małopolskie)

Opis

Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel

      

Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel najważniejsze cechy:

 • Garnek wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej;
 • Podstawka wykonana z anodyzowanego aluminium;
 • Podstawka spełnia się w roli paleniska umożliwiającego gotowanie potraw;
 • Dobra ochrona ognia przed wiatrem;
 • Podstawka posiada specjalne otwory zapewniające równomierne rozłożenie ognia;
 • Przedziałka mililitrowa wytłoczona na powierzchni garnka;
 • Pokrywka z uchwytem;
 • Pokrywka posiada specjalny zaczep umożliwiający umocowanie jej do garnka w trakcie mieszania;
 • Podstawka posiada wykończenie z tworzywa zapewniające stabilność na gruncie;
 • Garnek przenoszony za pomocą składanego uchwytu;
 • Uchwyty garnka oraz pokrywki pokryte zostały tworzywem dla ochrony przed poparzeniami;
 • Zestaw dołączany z workiem transportowym;
 • Stylowe logo Esbit wytłoczone na boku garnka;

Pojemność: 585 ml;

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel to komplet, który po złożeniu zajmuje niewielkie rozmiary, dzięki czemu znajdzie swoje miejsce w każdym plecaku górskiego turysty lub miłośnika biwaków.

Wybierając się na górskie trekkingi, czy biwaki ze znajomymi posiadanie tego zestawu umożliwi łatwe i wygodne przygotowanie posiłków, co niesamowicie wpłynie na komfort każdej outdoorowej aktywności.

Model ten został wykonany z wytrzymałych materiałów, a specjalna podstawka zapewni równomierne rozłożenie ciepła, co sprawi, że przygotowanie potraw stanie się efektywne.

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel jest modelem o wysokiej wytrzymałości, co świetnie sprawdzi się w wymagających outdoorowych warunkach. Garnek wykonany został ze stali nierdzewnej, dzięki czemu nie zardzewieje, co jest istotne podczas aktywności w terenie.

Na jego powierzchni została wytłoczona podziałka mililitrowa, która pozwoli kontrolować poziom płynów podczas gotowania. Niemieccy projektanci Esbit zdając sobie sprawą jak istotne jest bezpieczeństwo obsługi gorącego garnka zastosowali w nim składany uchwyt. Pozwoli on na wygodne przenoszenie garnka wypełnionego potrawami, a za sprawą pokrycia go tworzywem możliwa będzie ochrona przed poparzeniem.

Jednocześnie zapewnia on stabilność, która uchroni Cię przed wylaniem gotowanych posiłków. Pokrywka wchodząca w skład zestawu Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel posiada ciekawą funkcję. Specjalnie wyprofilowany kawałek stali pozwoli na umieszczenie jej na garnku bez konieczności poszukiwania miejsca, gdzie można byłoby ją odłożyć. Dzięki temu nie trzeba kłaść jej na trawie, czy ziemi, gdzie mogłaby się zabrudzić.

Podstawka do gotowania zestawu Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel wykonana została przez niemieckich projektantów z wytrzymałego anodyzowanego aluminium. Jest ono lżejsze od stali, a jednocześnie odporne na uszkodzenia mechaniczne, co w przypadku korzystania z tego modelu w warunkach outdoorowych ma niezwykle duże znaczenie.

Podstawka posiada otwór, który pozwoli na wygodny dostęp do paleniska. Jednocześnie górna jej część wyposażona została w radiator, który sprawi, że ciepło pod garnkiem będzie równomiernie rozkładanie zapewniając efektywne gotowanie znajdujących się w nim potraw. W dolnej części podstawki umieszczony został panel z tworzywa, który zapewni stabilność całej konstrukcji na gruncie.

Zestaw do gotowania Esbit Solid Fuel Cookset Stainless Steel to funkcjonalne rozwiązanie problemu gotowania na biwakach, górskich trekkingach, czy campingach.

Marka Esbit powstała w Hamburgu jako firma rodzinna. Obecnie prowadzona z sukcesami, będąc już trzecim pokoleniem właścicieli. Wieloletnia tradycja i bogate doświadczenie zdobyte przez ten czas sprawiają, że doskonale znane są konkretne potrzeby klientów, jakie powstają w wymagających warunkach outdoorowych. Firma oparta jest na wspieraniu wszystkich klientów w dążeniu do celu i oferowaniu im najwyższej jakości produktów, które pomogą w ich realizacji. W swoich działaniach firma kieruje się długofalową strategią, budując zaufanie do produktów marki Esbit, na których można polegać zawsze i w każdym miejscu.

 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  Płatność przy odbiorze
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  Czas dostawy: 3 dni
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Przesyłka kurierska 20,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.