Szukanie zaawansowane

PIECZĄTKA COLOP IQ 30 Z GUMKĄ 5-6 wersów 24reklama (7695)

Cena: 26,99 zł/szt.
Dostępna ilość: 500 szt.
Ilość:
szt.
Do końca: 68 dni (śro 25 mar 2020 18:50:11) Sprzedający: test (0) Konto firmowe
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
TARNÓW (Małopolskie)

Opis

PIECZĄTKA PRINTER IQ UNIKALNA JAK TY!

AUTOMAT COLOP PRINTER IQ 30 Z GUMKĄ STEMPLARSKĄ - 5-6 WERSÓW TEKSTU

Na poniższej aukcji prezentujemy Państwu kompletną pieczątkę gotową do pracy. Obudowa wysokiej jakości wyprodukowana przez firmę COLOP - wiodącego producenta na rynku światowym, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Pieczątka serii Printer IQ łączy wszystkie zalety automatów samotuszujących z wyjątkowym wizerunkiem.

Gumki stemplarskie wykonujemy na miejscu technologią laserową, co gwarantuje najwyższą jakość zarówno pod względem odbicia jak i żywotności pieczątki. Posiadamy markowy laser firmy Gravograph, który zapewnia prawidłowe i precyzyjne wykonanie pieczątki (głęboki i wyraźny grawer).

Bogata oferta kolorystyczna obudowy jak i kolorów tuszy to nasz atut. Zależy nam na tym, aby dać Państwu jak największy wybór.

Większość zamówień realizowanych “od ręki”. Realizujemy zamówienia standardowe jak również indywidualne. Masz jakiś nietypowy pomysł lub czegoś nie widzisz na naszych aukcjach? - napisz do nas o tym. Służymy fachowym doradztwem i pomocą.

NA PIECZĄTKACH ZNAMY SIĘ JAK NIKT INNY!

Dlaczego COLOP Printer IQ?

 • Spersonalizowana obudowa jest wizytówką sprzedawcy, który pozostaje w pamięci Klienta podczas każdego użytkowania pieczątki,
 • Okienko XXL- dzięki możliwości umieszczenia karteczki indeksującej z dowolnym wzorem, pozwala dostosować wygląd pieczątki do własnej firmy,
 • Technologia antypoślizgowa- zapobiega przesunięciu się pieczątki, a także sprawia, że treść pieczątki odbijana jest wyraźniej oraz czytelniej,
 • Prześwitująca podstawa obudowy ułatwia wykonanie odbicia pieczątki we właściwym miejscu,
 • Printer IQ zawiera zatyczkę, która ją zabezpiecza przed przypadkowym odbiciem.

SPECYFIKACJA PIECZĄTKI:

 • Nazwa automatu: COLOP PRINTER IQ 30 – idealna pieczątka firmowa
 • Kolor obudowy: kolorystyka dostępna poniżej przypisana do serii
 • Przezroczysta podstawa, która ułatwia wykonanie odbicia treści we właściwym miejscu
 • Gumki antypoślizgowe chronią przed przesuwaniem pieczątki na papierze dlatego gwarantuje czytelną treść - bez „podwójnych” odbić
 • Kolor tuszu: standardowo czarny (w celu zmiany poinformuj nas o tym)
 • Zatyczka zamykająca:  TAK (w cenie, w kolorze obudowy)
 • Wielkość płytki stemplarskiej - odbicia: 47x18 mm
 • Sugerowana ilość wierszy: 5-6 wierszy (linijek tekstu)
 • Technika wykonania gumy: laserowo grawerowana i wycinana gumka - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

PRZEBIEG AUKCJI:

 1. Kliknij KUP TERAZ wybierając odpowiednią ilość przedmiotów.
 2. Wypełnij formularz określając: a.) formę wysyłki i płatności, b.) dane do wysyłki, c.) kolor obudowy i tuszu (bez tych danych wysyłamy obudowę w kolorze losowo wybranym i tusz czarny) d.) treść pieczątki* (podaj swoje wytyczne i wskazania)
 3. Opłać zamówienie.
 4. Wysyłka nastąpi w ciągu 1-2 dni roboczych* od zaksiegowania wpłaty.
 5. KONIECZNIE PRZECZYTAJ INFORMACJE *WAŻNE ZAWARTE PONIŻEJ W AUKCJI!

SPIS KOLORÓW DO WYBORU:

 • Obudowa biała – Otrzymujesz karteczki indeksujące (kolory obudowy): czarną, czerwoną, białą i żółtą
 • Obudowa czarna – Otrzymujesz karteczki indeksujące (kolory obudowy): czarną, czerwoną, zieloną i niebieską

Karteczki indeksujące – wypełnienie obudowy

Można je dowolnie spersonalizować umieszczając logo firmy, czy motyw przewodni. Zamów dodatkową usługę personalizacji pieczątki i napisz nam wytyczne, a my wykonamy projekt. Istnieje możliwość uzyskania obudowy Twoją reklamą, zdjęciem, kodem QR lub inną grafiką. Poniżej przykładowe realizacje:

* WAŻNE !!! WAŻNE !!! WAŻNE !!! WAŻNE !!! WAŻNE !!! WAŻNE !!! WAŻNE !!! WAŻNE !!!

Czas wysyłki 24h gwarantowany jest dla pieczątek bez wyboru koloru obudowy z tuszem czarnym. Przy wyborze koloru również staramy się dokonywać wysyłek w 24h. Stany magazynowe uzupełniamy na bieżąco, jednakże przy dużej ilości zamówień (również stacjonarnych i sprzedaży hurtowej oraz dla podwykonawców) istnieje ryzyko, że czas wysyłki wydłuży się do 2-4 dni roboczych.

Pieczątki przygotowujemy na podstawie treści otrzymanych od klienta na zasadzie „kopiuj - wklej”. Układamy wszystko, aby pieczątka wyglądała poprawnie graficznie. NIE ODPOWIADAMY ZA BŁĘDY I LITERÓWKI! Staramy się to sprawdzać, niestety nie wszystko da się wyłapać wykonując kilkadziesiąt pieczątek dziennie. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na poprawność wpisanych treści! Na życzenie Klienta możemy wysłać projekt do sprawdzenia przed wykonaniem gumki. Prosimy - poinformuj nas o tym! Może wpłynąć to na wydłużenie realizacji wysyłki o kolejny dzień roboczy.

Istnieje możliwość wykonania pieczątki z Twojego gotowego projektu. W tym celu poinformuj nas o tym. Prześlij nam projekt swojej pieczątki przygotowany w programie CorelDraw do wersji X3. Akceptujemy również formaty vectorowe eps. i pdf. Bardzo ważne aby wszystkie fonty (”czcionki”) zostały zamienione na krzywe, a projekt mieścił się w wyznaczony polu!

Jeżeli chcesz, aby w projekcie, który wykonujemy znalazły się wskazane grafiki lub logo, po zakupie napisz do nas maila i prześlij załączniki. Grafiki powinny być przygotowane w programie Corel Draw do wersji X3. Jeżeli nie posiadasz właściwie przygotowanej grafiki, napisz do nas - pomożemy (w niektórych przypadkach może to wiązać się z powstaniem nieznacznych dodatkowych kosztów). Pamiętaj aby wybrać wówczas odpowiednio większą pieczątkę, tak aby logo z tekstem było właściwie czytelne.

W razie pytań lub wąpliwości zespół 24reklama jest po to, by ci pomóc!

 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
  Płatność przy odbiorze
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
  Czas dostawy: 3 dni
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Przesyłka kurierska 20,00 zł 0,00 zł 1 szt.
  Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł 0,00 zł 1 szt.