Szukanie zaawansowane

! NOWOŚĆ ! SERWIS FINANSOWY PRO ! RWD ! FVAT ! (24858)

Cena: 747,99 zł/szt.
Do końca: 6 dni (wto 26 lis 2019 17:30:11) Sprzedający: JMLnet (0) Konto firmowe
Dodaj do obserwowanych Wyślij pytanie do sprzedającego
Ofert: Brak Wszystkie przedmioty sprzedającego
Świnoujście (Zachodniopomorskie)

Opis

NAJLEPSZY SERWIS FINANSOWY

Serwis można przeglądać pod adresem

KredytyPRO.jmlnet.pl

Serwis finansowy z możliwością składania wniosków bankowych przez odwiedzających, posiadający ogromne możliwości dostosowania funkcjonalności do określonych wymogów!

Serwis został zintegrowany z systemem partnerskim bankier.pl. Dzięki temu możliwa jest sprzedaż produktów finansowych (kredyty, pożyczki, konta, rachunki itp.) przy pomocy serwisu i czerpanie zysków z prowizji.

Dodatkowymi narzędziami do czerpania korzyści finansowych ze strony są reklamy Google AdSense oraz reklamy TradeDoubler.

Serwis również zawiera moduł pobierający automatycznie treści z kanałów RSS.

A całość obsługiwana jest za pomocą bardzo przyjaznego zaplecza zarządzającego.

Funkcje i możliwości skryptu:

 1. Zintegrowany system partnerski dzięki któremu możemy uczestniczyć w pośredniczeniu w sprzedaży produktów finansowych (kredyty, pożyczki itp.) największych i najbardziej atrakcyjnych banków w Polsce. Cala oferta została podzielona na 6 głównych kategorii (Konta, Kredyty, Pożyczki, Rachunki, Doradztwo, Inne) dzięki temu odwiedzający naszą stronę maja przedstawioną ofertę w sposób rzetelny i przejrzysty. Wnioski umieszczone na stronie są zintegrowane za pomocą odpowiednich połączeń z systemem partnerskim bankier.pl w którym właściciel serwisu posiada konto Partnera. Połączenia te zapisują na koncie Partnera wejścia na dany produkt finansowy i monitoruje dalsze działania potencjalnego klienta który skorzystał z naszego serwisu. Wszystkie bilanse i wysokości prowizji są dostępne na stronie bankier.pl.

  Przykładowe prowizje:

  - Założenie jednego konta osobistego - do 68zł!

  - Kredyt mieszkaniowy - 0,5% od kredytu dla kredytu 300.000zł daje prowizje 1500zł tylko od jednego wniosku!

  - Do polecenia masz ponad 20 różnych produktów z kilkunastu banków!

 2. Reklamy tekstowe Google.pl AdSense - zintegrowane reklamy których treść możesz w łatwy sposób dopasować do tematyki naszej strony. System polega na klikaniu przez odwiedzających w reklamy Adsense (do 0.55$ za kliknięcie w Google Adsense). W przypadku 100 kliknięć dziennie w reklamę Google Adsense za 0.55$ x 30 dni x kurs 2.94zł = 4851zł miesięcznie!
 3. Narzędzie pobierające AUTOMATYCZNIE treści z internetu - dzięki niemu nie musisz juz pisać artykułów na stronę, wszystko to robi za Ciebie narzędzie pobierające automatycznie treści z kanałów RSS. Aktualnie na stronie jest dostępnych 12 kanałów pobierających najświeższe wiadomości finansowe, ale to Ty decydujesz ile ich będzie oraz z jakich stron będą pobierane!
 4. Przyjazny i przejrzysty system zarządzania treścią CMS. Cały system zarządzania witryna jest przedstawiony w bardzo łatwy i przystępny sposób dla administratora. Dzięki niemu możliwe jest min:dodawanie/edycja/usuwanie banerów reklamowychdodawanie/edycja/usuwanie produktów finansowychdodawanie/edycja/usuwanie artykułówdodawanie/edycja/usuwanie kanałów RSSedycja ustawień stronyoptymalizacje bazy danychwysyłanie newslettera do subskrybentówzarządzanie modułamizarządzanie komentarzamiIP ban (blokowanie dostępu do naszej strony dla wybranego adresu IP)zarządzanie administratorami

PROFESJONALNY WYGLĄD SERWISU!

AUTOMATYCZNIE POBIERANE TREŚCI!

SYSTEM PARTNERSKI

ZINTEGROWANY Z PROGRAMEM BANKIER.PL!

REKLAMY GOOGLE!

PRZYJAZNY I PRZEJRZYSTY PANEL ADMINISTRACYJNY

 • Formy płatności Wpłata na konto bankowe
 • Warunki dostawy Kupujący pokrywa koszt przesyłki
 • Opcje transportu
  Pierwsza szt. Kolejna szt. Ilość w paczce
  Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł 0,00 zł 1 szt.